Depovit Plus Arı Polen Tableti - 180.00 TL

Depovit Plus 250 Tab. Bira Mayası (%100 Orijinal İnaktif Katkısız) ve Doğal Arı Poleni'nin Karışımından Meydana Gelmiş Türkiye ve Avrupa'da Dahi Emsali Bulunmayan Güvercinler İçin Özel Olarak Üretilen İlk ve Tek Üründür.Depovit Plus+ Güvercinler İçin Müthiş Bir Vitamin Deposudur.

Arı Poleni Bilindiği Üzere , Arıların 200 ila 3000 arası çiçekten toplayarak, kanatlarında kovana getirdikleri  bitkinin erkek üreme hücresi olan doğa harikası bir bitki özüdür.Arı Poleninde ortalama %25 protein vardır.Polende tam 22 çeşit aminoasit, 27 çeşit madensel tuz, doğal hormon, enzim, coenzim, pigment, karbonhidrat ve ferment vardır.Polende bulunan başlıca asitler pantothenic, linoleik, ascorbik ve araohidonik'dir. Demir, bakır, kalsiyum, sodyum, magnezyum, silisyum ise varlığı polende tespit edilen elementlerden bazılarıdır. Polende bulunan iz elementler alüminyum, nikel, titaniyum ve çinkodur.Dünyaca tanınmış bir araştırma örgütü CNRS Araştırma Örgütü'nün; Araştırma Uzmanlarından Armond PONS; kitabında polenin bütün vitaminleri taşığıdığını açıklamıştır.

 

Polende bulunan vitaminler A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E, H, P, PP'dir. Arı Poleni ve Bira Mayasının Müthiş Karışım Etkisi Güvercinlerde Görülmeye Değer Sonuçlar Gösterir.%100 Doğal Tek Vitamin Kaynağı Olarak da Sınıflandırılabilir.Yavruluktan İtibaren Kullanımlarda Güvercinlerin Hastalıklara Karşı Olan Metabolizmalarını En Üst Safhada Arttırarak Kümeslerdeki Yavru Ölümünü %85 %90 Azalttığı Görülmüştür.

 Polende yüksek oranda "Rutin" vardır (rutin kılcal damarları etkiler, aynı zamanda kalp kasının çalışmasını güçlendirir). Yarış ve Oyun Güvercinleri İçin Önemli Bir Konudur.

 Depovit Plus Kullanımı

Yavru Kuşlarda: 15 Günlükten itibaren ilk bir hafta günde 1 adet bir haftadan sonra yavru yeme düşene kadar sabah 1 akşam 1 olmak üzere kullanılır.
Yaşlı Kuşlarda: Kuşları Canlı ve Zinde Tutabilmek İçin Ayrıca Günlük Vitaminlerini Sağlamaları İçinde Günde 2 Adet Direk Olarak Verilir.Güvercin Canlı ve Zinde Kalana Kadar Kullanılır ( 15- 20 Gün )
 Yarışa Hazırlanan Kuşlarda: Yarışa Son 10 Gün Kalana Kadar Her Gün 1 Tablet Şeklinde Uygulanmalıdır. 

Depovit Plus İlaç Değil Gıda Takviyesidir.Depovit Plus ve Diğer Ürünlerimizin Tamamında Kimyasal İçerikli Hiçbir Yabancı Madde Kullanmamakta Olup Ürün İçerikleri Özel Olarak Hazırlanır.Kullandığımız Hammaddeler %100 Doğal ve Kaliteli Ürünlerdir.

Depovit Plus İçeriğinde +- 250 Tablet Bulunmaktadır.


Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı