Depovit Sarımsaklı Bira Mayası Tableti - 180.00 TL

Depovit bira mayası tableti güvercinler ve kanatlılar için benzersiz bir koruyucu,geliştirici ve performans sağlayıcı bir üründür.İçerisindeki Mineraller, Asitler ve Vitaminler sayesinde güvercinlerinizi hastalıklara karşı korur, yavru güvercinlerin gelişiminde ve dirençlerinde maksimum destek sağlar.İçerinde bulunan sarımsağın etkisiyle etkisini kat ve kat arttıran Depovit bira mayası tableti sarımsak sayesinde de bir çok hastalığa önlem ve direnç kazandırmakla beraber güvercinlerimizin strese dayalı bütün problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

 

İçersinde Doğal Antibiyotik bulunduran Depovit güvercin tabletleri yavru , genç ve yaşlı güvercinler için muhteşem direnç arttırıcı olarakda etki göstermektedir.Güvercinlerin hastalıklara karşı olan savunma mekanizmasını ve dirençlerini kat ve kat arttırdığı kanıtlanmıştır.Depovit Güvercin Tabletleri Avrupa standartlarının üzerinde üretim tesisi ve içeriği ile tabletlerin boyutu 15 günlük yavrularda kullanılabilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir.Depovit Güvercin Tabletinin İçersinde 500 Adet Bulunmaktadır.

    Depovitin Faydaları

 * Yavru güvercinlerin gelişiminde ve metabolizma güçlendirmesinde yardımcı,
 * Hastalık oluşumunun oranını düşürür ve hastalıklara karşı direnç sağlar,
 * Strese bağlı bütün rahatsızlıklardan korur hasta olmuş kuşlarında rahatsızlıklarından en kısa sürede kurtulmasını sağlar.
 * Tüy mevsiminde güvercinlerin tüy atılımını rahatlatır ve hızlandırır ayrıca tüylerin parlak ve sağlam çıkmasını sağlar.
 * Güvercinlerimize güçlü bir vücut yapısı sağlar, yavru ve tüy dönemini oldukça rahatlatır.
 * Güçlü bir Vitamin deposudur A1,B1,B2,B6,C Vit E , Vitaminleri bulunmaktadır.
 * İştah açıcı etkisi vardır. İştahsız kuşları yeme yönlendirir.
 * İçerdiği Biorin ve B vitaminleri sayesinde heyecanlı,aşırı hareketli ve tedirgin kuşların sakinleşmesinde ve stresin azalmasında yardımcı olur.
 * İçersindeki Kolin sayesinde yaşlı ve hasta kuşların karaciğer metabolizmasını düzenlemede destekleyici bir etki gösterir

KULLANIMI :

Yavru güvercinlerde 15 günlükden itibaren yeme düşene kadar günde 2 tablet.

Anaç yavru bakan güvercinlerde yavru gelişene kadar günde 2 tablet.

Tüye girmiş yavrularda ve yetişkin güvercinlerde tüy boyunca günde 1 tablet.


Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı