Depovit Proflora Probiyotik & Prebiyotik Vitaminler - 180.00 TL

Depovit Proflora Tüm Kanatlı Hayvanlar İçin Özel Olarak Geliştirilmiş Prebiyotik , Probiyotik ve Vitamin Katkılı Destek Ürünüdür. Ürünümüzün Kullanım Amacı Hayvanlarımızın Sindirim Sistemini Düzenleyerek Yemden ve Katkı Maddelerinden Yararlanmayı Yükseltmek ve Sindirimi Desteklemektir. Bu Sayede Hayvanlarımız Tükettiği Besinsel ve Vitaminsel Katkıları Dahan İyi Sindirerek Daha Güçlü bir Sindirim Sistemine Sahip Olmaktadırlar. Tüm Kümes Hayvanlarında Kullanıma Uygun Olan Proflora Ürünümüz 1 KG lık Plastik Ambalajalrında Ağızları Kapalı Olarak Satılmaktadır.

Ürünümüz Yemde Kullan İçin Uygundur. İçerisinde Bulunan Bakterilerimiz Enterecoccus Faceium , Lactobacillus Plantarum , Bacillus Suptilis ve Aktif Maya Olarak İse Saccharomyces Crevisiae Bulunmaktadır. Vitamin Katkısı Olarak İse C Vitamini Barındırır.

KULLANIMI: 1 tas (yaklaşık 1 kg) yeme/mamaya 1 tam ölçek kullanılır.

Yemde Kullanım İçin Bilgi :Yemde kullanmadan önce yemi nemlendirmek için Depovit Sarımsak Yağı yada Enerji Yağı ile nemlendiriniz. Nemlendirdikten sonra tozu üzerine serpiştirerek karıştırınız.

Mamada Kullanım İçin Bilgi : Nemli mamalarda direkt olarak 1 kg mamaya 1 tam ölçek gelecek şekilde serpiştirip karıştırarak servis ediniz.


Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı