Depovit Bira Mayası Egtozik Kuşlara Özel - 170.00 TL

Egzotik kuş serisi için özel olarak hazırlanan Depovit bira mayası tozu kanatlılar için benzersiz bir koruyucu, geliştirici ve performans sağlayıcı bir üründür.İçerisindeki Mineraller, Asitler ve Vitaminler sayesinde kuşlarımızı hastalıklara karşı korur, yavru kuşların gelişiminde ve dirençlerinde maksimum destek sağlar. Depovit Bira Mayası  içerisinde eklediğimiz probiyotik ve enzimler sayesinde artık çok daha güçlü bir sindirim sistemi ve bağışıklık güçlendiricidir. İçerinde bulunan sarımsağın etkisiyle etkisini kat ve kat arttıran Depovit bira mayası tozu sarımsak sayesinde de bir çok hastalığa önlem ve direnç kazandırmakla beraber kuşlarımızın strese dayalı bütün problemlerini ortadan kaldırmaktadır. 

İçerİsindeki Sarımsak Sayesinde doğal antibiyotik görevi gören Depovit  yavru , genç ve yaşlı kuşlar için muhteşem direnç arttırıcı olarak da etki göstermektedir.Kuş hastalıklara karşı olan savunma mekanizmasını ve dirençlerini kat ve kat arttırdığı kanıtlanmıştır. Depovit Bira Mayası Avrupa standartlarının üzerinde üretim tesisi ve içeriği ile yavrularda dahi kullanılabilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Depovit Bira Mayası Tozu 300 GR. Olacak Şekilde Paketlenmektedir.

DEPOVİT BİRA MAYASININ FAYDALARI

* Yavru güvercin ve kafes kuşlarının gelişiminde ve metabolizma güçlendirmesinde yardımcı,

* Hastalık oluşumunun oranını düşürür ve hastalıklara karşı direnç sağlar,

* Strese bağlı bütün rahatsızlıklardan korur hasta olmuş kuşlarında rahatsızlıklarından en kısa sürede kurtulmasını sağlar.

* Tüy mevsiminde güvercin ve kafes kuşlarının tüy atılımını rahatlatır ve hızlandırır ayrıca tüylerin parlak ve sağlam çıkmasını sağlar.

* Kuşlarınız ve güvercinlerinize güçlü bir vücut yapısı sağlar, yavru ve tüy dönemini oldukça rahatlatır.

* Güçlü bir Vitamin deposudur A1,B1,B2,B6,C Vit E , Vitaminleri bulunmaktadır.

* İştah açıcı etkisi vardır. İştahsız kuşları yeme yönlendirir.

* İçerdiği Biorin ve B vitaminleri sayesinde heyecanlı,aşırı hareketli ve tedirgin kuşların sakinleşmesinde ve stresin azalmasında yardımcı olur.

* İçersindeki Kolin sayesinde yaşlı ve hasta kuşların karaciğer metabolizmasını düzenlemede destekleyici bir etki gösterir.

    KULLANIMI :

    Yarım Kg. Hazırlanan Mamaya 20 gr. İçerisindeki Ölçek ile 2 Ölçek Şeklinde Kullanılır.


Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı