3 Kutu Depovit Güvercin Sağlık Seti - 500.00 TL

Güvercinlerimizin sağlıklı gelişme ve sağlıklı yaşamaları için gerekli olan 3 kombine ürünü sizler için tek kutuda topladık.

Prozyme F5: Güçlü bir sindirim Probiyotik , sistemi destekleyicidir .Probiyotik canlı bakteriler sayesinde kümesinizde oluşabilecek bağırsak enfeksiyonları rahatsızlıklarının önüne geçmiş olursunuz. Yemden yararlanmayı arttırır ve ishali engeller. İştah açıcı etkisi vardır yumurta ve döl veriminde etkilidir.

Sarımsaklı Maya Tableti : 500 tabletlik olan ürünümüz içerdiği yoğun ve doğal sarımsak sayesinde güçlü bir bağışıklık sistemi güçlendiricidir. Doğal antibiyotik olarak kullanılmaktadır. Yavru gelişiminde gözle görülür sonuçlar elde edilir. İçerdiği Kalsiyum , Mineraller sayesinde kemik gelişiminde etkili olup sağlıklı iskelet yapısı sağlamaktadır. Özellikle gelişim aşamasındaki güvercinlerde olumlu etkileri vardır. Yavru gelişimi için , durgun , kırgın yem yemeyen iştahsız kuşlarda tedavi destekleme amaçlı günde 3 defa kullanılmalıdır.

Polenli Maya Tableti  : 250 tabletlik olan ürünümüzün içerdiği doğal polen sayesinde 18 çeşit doğal vitamin elde edilmiştir. Bu vitaminler sayesinde kuşlarımızın gereksinimi olan tüm vitamin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Polenin çok güçlü bağışıklık sistemi güçlendirici özelliği bulunmaktadır.Yavru gelişiminde özellikle çok etkilidir. Sarımsaklı hap ile birlikte kombine kullanıma uygundur ikisi aynı anda kullanıldığında etkileri kat ve kat artmaktadır. 


Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı